Hotel na organizację wesela

0
136
Hotel Kmicic - Hotel na wesele

Ślub i wesele to wyjątkowy czas dla każdej kochającej się pary. Wówczas zależy nam na dzieleniu tego czasy z bliskimi nam osobami, zarówno rodziną, jak i znajomymi. Jednak to nie koniec, każdy ma własne wyobrażenie dnia własnego ślubu, jak i całego wesela. Zakładając, że ślub bierze się raz w życiu, warto zadbać o dokładne spełnienie wszystkich swoich wyobrażeń na temat tego dnia. Warto zdecydować się na miejsce z dala od zgiełku miasta, gdzie wszyscy goście będą mogli się swobodnie bawić. Coraz większą popularnością cieszą się również śluby organizowane w plenerze, jak i wesela w pięknej naturalnej scenerii. Wielu osobom wydaje się, że znalezienie takiego idealnego miejsca jest trudne, bardzo drogie i z pewnością pojawi się wiele kłopotów. Nie musi tak być. Okazuje się, że w bardzo dogodnej lokalizacji i wyjątkowo pięknej scenerii znajduje się Hotel Kmicic Belweder &SPA.

Hotel Kmicic Sala na wesele
Hotel Kmicic Sala na wesele

Wspomnień czar

Organizacja przyjęcia weselnego w niezwykle pięknej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z cała pewnością sprawi, że z łezką w oku będziemy wracać do zdjęć i nagrań, które staną się pamiątką dnia o niezwykłym charakterze, pełnego miłości i wszechobecnego szczęścia. Hotel Kmicic jest niezwykle elastycznym obiektem, który chętnie realizuje oczekiwania młodej pary. Istnieje tu możliwość chociażby skorzystania z pokazu sztucznych ogni, wyboru odpowiedniej gwiazdy wieczoru, ustawienia czekoladowej fontanny czy stołu biesiadnego lub baru z drinkami. Uroczystość może również zostać uświetniona przez pokazy taneczne lub inne zaproponowane przez Młodą Parę, do których tylko uda się znaleźć odpowiednich artystów. Dzięki takiej różnorodności i wielu możliwościom, wszyscy młodzi, którzy zawitają do Hotelu Kmicic w tym najważniejszym dniu swojego życia stworzą unikalne, własne, indywidualne i niepowtarzalne wspomnienia. Z pewnością jest to miejsce godne polecenia na organizację zarówno zaślubin, jak i wesela, czy to w plenerze czy na sali weselnej.

Sala weselna w Hotelu Kmicic

Sala weselna, która dysponuje Hotel Kmicic, jest w stanie pomieścić nawet 150 gości weselnych. Zapewniony jest tu również przepiękny i elegancki wystrój sali balowej, która zachwyca wszystkich przybywających gości i z pewnością robi olśniewające wrażenie. Uwagę zwraca również fakt, że hotel gwarantuje profesjonalną obsługą kelnerską, która stanowi niejako podkreślenie podniosłości tego wyjątkowego dnia. Obsługa hotelowa bardzo dba o wszystkich swoich gości, aby czas spędzony w tej pięknej scenerii, z powodu święta miłości, jakim z pewnością jest ślub i wesele był wyjątkowy i niezapomniany.

Dodatkowe atuty Hotelu Kmicic

Mimo niezwykle eleganckiej oprawy, świetnej kuchni i profesjonalnej obsługi Państwo Młodzi nie muszą obawiać się nieprzyzwoicie wysokich cen. W Hotelu Kmicic przyjęcie weselne to koszt od 200 złotych za osobę. Dokładna cena ustalana jest indywidualnie, gdyż uwzględnia ona oczekiwania konkretnej pary młodej. Oprócz tego zarówno rodzice pary młodej, jak i pozostali goście mogą liczyć na niezwykle korzystne ceny noclegu w Hotelu. Decydując się na organizację wesela w Hotelu Kmicic mamy pewność, że nasi goście będą w pełni usatysfakcjonowani smakiem niezwykle dobranych do uroczystości potraw. Menu jest specjalnie stworzone na potrzeby różnego rodzaju imprez okolicznościowych, a dodatkowo możemy liczyć na rozmaite niespodzianki kulinarne.

Prezent dla Pary Młodej

W Hotelu Kmicic Belwedere & SPA doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dzień ślubu dla Panny Młodej oraz Pana Młodego. Jest to czas związany z radością, miłością, ale i ogromnym stresem. W dniu przyrzekamy bliskiej osobie miłość do końca życia, co wymaga również odwagi. W związku z tym Hotel również składa młodym życzenia szczęścia oraz wytrwałości i cierpliwości w miłości, jednocześnie ofiarowując prezent w postaci apartamentu na noc poślubną, oraz weekendowego pobytu w rocznicę ślubu na uroczystej kolacji w hotelowej restauracji oraz w strefie Wellness & SPA.

Wesela w plenerze

Z uwagi na niesamowicie piękną okolicę rosnącą popularnością cieszą się tu wesele w plenerze. Ich organizację i planowanie polecamy raczej na cieple miesiące w roku, gdyż pomimo zabezpieczenia się specjalnymi namiotami, może się okazać, że w nocy będzie zbyt zimno lub że nagle zacznie padać deszcz. Mimo wszystko jest to jednak wspaniała opcja – zabawa na świeżym powietrzu, daje możliwość puszczenia wodzy fantazji. Niektóre pary młode pozostają przy eleganckiej imprezie, inne chętniej idą w kierunku biesiady i np. rozpalenia wielkiego ogniska. Hotel Kmicic to miejsce prowadzone przez osoby, które rozumieją urozmaicone potrzeby swoich gości i klientów dlatego chętnie rozwijają ich wyobrażenie o dodatkowe niespodzianki, które w pewnością zapadną w pamięć.

Czy warto wybrać Hotel Kmicic do organizacji wesela?

Z całą pewnością tak. Jest to miejsce, które jest świetnie przygotowane do organizacji tego rodzaju imprez. Daje możliwość zaproszenia nawet 150 osób, a wiele spraw jest jedynie ustalanych z młodą parą, i załatwianych przez hotel, co sprawia, że nasze i tak obciążone przez ślubem barki otrzymują nieco ulgi. Oprócz tego sceneria tej lokalizacji w województwie śląskim w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej jest wręcz magiczna i niecodzienna. Ślub zostanie z pewnością zapamiętany nie tylko przez młodych, ale i przez wszystkich świętujących z nimi gości.

Plusem jest również dogodna lokalizacja, która umożliwi wszystkim gościom niezwykle łatwy dojazd. Z pewnością nasza rodzina i znajomi rozsiani są po całym kraju, jak nie świecie. Od Częstochowy i Portu Lotniczego Pyrzowice dzieli hotel zaledwie 30 km, co sprawia, że z pewnością nie będzie kłopotu z dojazdem na miejsce. To wielkie udogodnienie szczególnie dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka, jak również ułatwienie organizacyjne dla młodych.

Organizacja wesela w Hotelu Kmicic Belwedere & SPA to gwarancja niezwykłych wspomnień, udanej zabawy, ale również chwili wytchnienia i wypoczynku, bo wielu gości weselnych decyduje się pozostać tu choćby na kilka dni, aby podziwiać piękno okolicy, oddychać czystym powietrzem, czy skorzystać ze wspaniałych zabiegów w SPA. Jest to miejsce, które oferuje wiele za stosunkowo niewiele, a nadal nie wszyscy o nim wiedzą i szukają piękna poza granicami naszego kraju, tymczasem piękno przyrody i niesamowita sceneria mogą zachwycać również w Polsce, trzeba jedynie dać sobie czas oraz możliwość, aby je dostrzec i spędzić czas z bliskimi w malowniczych krajobrazach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Hotel Kmicic Belwedere & SPA już cieszy się sporym zainteresowaniem jeśli chodzi o organizację wesel oraz innych imprez okolicznościowych i z pewnością wiele dat w kalendarzu jest zajęta z długim wyprzedzeniem. Jeśli jednak chcecie mieć ślub jak z bajki, to jest to miejsce idealne i na pewno warto znaleźć swoją datę ślubu właśnie w tej lokalizacji.

Więcej informacji znajdźcie Państwo na naszej stronie internetowej, zapraszamy. https://www.hotel-kmicic.pl/wesela